74. Železnice
Autor: Ernst Gustav Doerell
(1832 Freiberg, Sasko - 1877 Ústí nad Labem)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 23 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč