23. Park
Autor: Charles Cerny
(1892 Praha - 1965 Paříž, Francie)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 23 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 47 x 39 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč