85. Květinový trh
Autor: S. Dominique
( )
signováno vpravo dole, rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 33 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč