1. Podkrkonoší v okolí Lomnice nad Popelkou

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

Signováno vlevo dole, na reversu znalecký přípis o potvrzení pravosti PhDR. Mgr. Michaela Zachaře. Galerijně zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 40,5 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:00 SELČ

Aktuální cena: 18 000 Kč

Zbývá: 14d 15h 14m 19s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
18 000 Kč26.9.2022 11:14:19 (limit 25.9.2022 16:30:06)
18 000 Kč26.9.2022 11:14:19
17 000 Kč26.9.2022 11:14:16 (limit 25.9.2022 16:30:06)
16 000 Kč26.9.2022 11:14:16
15 000 Kč26.9.2022 11:14:13 (limit 25.9.2022 16:30:06)
14 000 Kč26.9.2022 11:14:13
13 000 Kč26.9.2022 11:14:11 (limit 25.9.2022 16:30:06)
12 000 Kč26.9.2022 11:14:11
11 000 Kč26.9.2022 11:14:08 (limit 25.9.2022 16:30:06)
10 000 Kč26.9.2022 11:14:08
9 500 Kč26.9.2022 11:14:06 (limit 25.9.2022 16:30:06)
9 000 Kč26.9.2022 11:14:06
8 500 Kč26.9.2022 11:14:04 (limit 25.9.2022 16:30:06)
8 000 Kč26.9.2022 11:14:03
7 500 Kč25.9.2022 16:30:06 (limit 25.9.2022 16:30:06)