1. Podkrkonoší v okolí Lomnice nad Popelkou

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

Signováno vlevo dole, na reversu znalecký přípis o potvrzení pravosti PhDR. Mgr. Michaela Zachaře. Galerijně zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 40,5 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč