Úvozová cesta

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

Signováno vpravo dole, nově zaskleno muzeálním sklem, původně rámováno, konzultováno a potvrzeno Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 51 x 61,5 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč