Viadukt

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

signováno vpravo dole, písmený posudek PhDR. Mgr. Michaela Zachaře, malba po roce 1905, publikován v soupisu díla František Kaván z roku 2018 na straně 291 pod číslem 806, certifikát pravosti přiložen, rám novější
Technika: olej na plátně
Šířka: 52,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 48,5 x 61 cm
Stav: vynikající
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 28.01.2019 18:22

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč