61. Večer po dešti

Autor: František Kaván
(1866 Víchovská Lhota - 1941 Libunec)

signováno vpravo dole, na reversu razítko Ústředního sekretariátu Družiny českosl. váleč. poškozenců sídlem v Praze. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 77 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ

Zbývá: 8d 10h 15m 10s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč