378. Květina
Paličkovaná krajka, paspartováno
Šířka: 20,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč