67. Kočovníci podle Van Gogha
Autor: P. Solier
( )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 74 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč