73. Nábřeží Notre Dame v Paříži
Autor: Claude Moriset
( )
signováno vlevo dole, přiložený originální přípis autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč