Rjepius slavar - vystavováno
Autor: Oldřich Malenda
(1919 Veverská Bitýška - 2001 pohřben Horní Lhota u Luhačovic)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu novinové články o autorovi, fotografie autora. Dílo bylo vystaveno několika výstavách v roce 1972 a 1976
Technika: tuš, datace: 1972
Šířka: 89,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 45 x 92 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč