Interiér
Autor: Paul Gehrmann
(1861 Německo - 1923)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 63 cm, rámování: 88 x 114 cm
Konec dražby: 11.09.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč