Benátky
Autor: Jens Kongshammer
(1884 - 1974)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 85 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč