15. Lichvářka
Autor: Christian Ruben
(1805 Trevír, Německo - 1875 Inzersdorf, Rakousko)
Ranné dílo Christiana Rubena, pozdějšího rektora pražské akademie, z jeho studentských let 1823–1825, kdy studoval historickou malbu u profesora Petera Cornelia na Akademii v Düsseldorfu, signováno a datováno v obraze v pravé části, malba i rám odborně restaurovány, původní rám zdobený plátkovým zlatem, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1823
Šířka: 59 cm, výška: 73 cm, rámování: 84,5 x 71 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 05.12.2017 18:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč