164. Hamburg
Autor: Günther Feltzin
( )
na reversu autorský štítek, datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1950
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 66 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč