165. Květinové zátiší

Autor: Sten Sture Sandgren
(1894 Švédsko - 1964)

signováno vpravém spodním rohu, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 63 cm

Konec dražby: 16.03.2023 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč