Jezdec na koni
Autor: Lennart Rosensohn
(1918 - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 60 x 52 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč