46. Hrající si děti
Autor: David Ljungdahl
(1870 - 1940)
zlacený rám, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 43 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč