U majáku
Autor: Cölestin Brügner
(1824 - 1887)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 26 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč