99. U majáku

Autor: Cölestin Brügner
(1824 - 1887)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 26 x 33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč