38. Josef Konečný? - Krajina s mostkem
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 55 x 63 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč