117. Železniční násep

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: kvaš, materiál: plátno fixováno na kartonu, datace: 1918
Šířka: 40 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.03.2022 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč