117. Železniční násep
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: kvaš, materiál: plátno fixováno na kartonu, datace: 1918
Šířka: 40 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč