13. Most
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 76 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51,5 x 87 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč