153. Pohled ze Štvanice

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

Pohled na Dopravní podnik, signováno vpravo dole, zatečená pasparta, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm, rámování: 29 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč