166. Zátiší s kytkou
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
Signováno vlevo dole, nerámováno
Šířka: 66,5 cm, výška: 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč