Štvanice
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 38,5 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč