186. Na remízku
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Datace: 1957
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč