235. Zátiší s jablky
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč