U řeky

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 64 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč