36. Rybník v krajině

Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 64,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 53,5 x 74,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:11 SELČ

Zbývá: 11d 3h 14m 52s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč