38. Morový sloup
signováno Vladimírem Koutským a Františkem Bočkem
volný list, paspartováno, číslováno 45-100 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 37,5 cm, výška: 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč