Na lovu

Autor: Friedrich Wolf
(1814 Německo - 1876 Německo)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 54 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 68 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč