46. Krajina se psy
Autor: John II Ferneley
(1815 - 1862)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč