24. Postavy na polní cestě

Autor: George Haller
( )

signováno vlevo dole, rámováno ve zdobeném blondelovém rámu na kterém je kovový štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 53 cm, rámování: 82 x 60 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 04.03.2024 20:11 SEČ

Zbývá: 11d 8h 29m 49s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč