93. Borovice zalité sluncem
Autor: T. Björk
( )
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč