41. Jeleni na mýtině
Autor: Hermann Huber
(1888 - 1967)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 64 cm, rámování: 91 x 81 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč