71. Objekt I.
Autor: Radoslav Valeš
(1966 Plzeň)
Monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1993
Šířka: 45 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 57 x 52 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč