72. Objekt II.
Autor: Radoslav Valeš
(1966 Plzeň)
Nesignováno, přisouzeno autorovi, pochází z většího konvolutu autorových obrazů. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 52 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč