Vesnická říčka
Autor: O. Knotek
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 108 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2023 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč