Tančící odalistka
Autor: Edmond Fournier
(1872 - 1924)
signováno vlevo dole, nově rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 80 cm, rámování: 97 x 66,5 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč