93. Korida

Autor: David Solot
(1909 Francie - 1985)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 09.11.2022 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč