10. Lesní tůň
Autor: René Gourdon
(1855 Francie - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 33 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.10.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč