224. Zimní vesnice

Autor: Karel Kakuška
(1917 Libějovice - 1991 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na rámu drobné oděrky.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 54 cm, rámování: 72,5 x 89,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč