V lese

Autor: Martin Franz Glüsing
(1885 - 1956)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 76 x 106 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč