82. Vrby
Autor: Adolf Presber
(1896 - 1977 Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč