Samota v horách

Autor: Eduard Böhm
(1830 - 1890 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 110 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč