39. Skaliska
Autor: Harald Brandberg
(1899 - 1971 Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu, datace: 1949
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč