Porovnání
Autor: Alexandre Chaponnier
(1753 - 1806)
kolorovaný lept, zaskleno, rámováno v kovovém tepaném empírovém rámu
Technika: lept
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč