Podvečerní klid
Autor: August Gottfried Ludwig Fricke
(1829 Braunschweig - 1894 Berlin, Německo)
Původně značeno na reversu, přisouzeno autorovi, nově rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 57 cm, rámování: 71 x 100
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.11.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč