114. Dívka
Autor: E. Ricci
( )
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 54 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč